اینکه موقع خرید برای خودت یا خرید عیدی برای عزیزانت، بدونی بخشی از وجه پرداختی بهت برگشت داده میشه، یه تجربه متفاوت و لذت بخشه. به خصوص اینکه این برگشت مبلغی از خرید، هم برای محصولات تخفیف دار هست هم محصولات بدون تخفیف. و میتونی از مبلغ داخل کارت هدیه ای که در این جشنواره از ما دریافت میکنی، تا 3 ماه بعد برای خریدهای بعدیت استفاده کنی.

عیدی ایران تایمر به شما کارت اشتراک 1 ماهه نماوا ست. با عیدی ایران تایمر، میتونی در کنار عزیزان و خانوادت بهترین لحظه ها رو همراه با سلامتی تجربه کنی و از تعطیلات نوروزی با رعایت پروتکل های بهداشتی لذت ببری.

تخفیفی ها

تا 50 درصد تخفیف
60 تا 70 درصد تخفیف
70 تا80 درصد تخفیف

آخرین مهلت ارسال سفارشات در ایران تایمر:

با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی، سفارشات داخل تهران نهایتا تا روز 25 اسفند ماه ارسال می شوند. همچنین سفارشات دیگر شهر ها (طبق وعده شرکت پست) تا 23 اسفند تحویل پست پیشتاز داده می شود که قبل از شروع تعطیلات به دست شما برسند. پیشنهاد میکنیم، اگر برای دریافت سفارش خود تا قبل از عید عجله دارید، با هماهنگی بخش ارسال ایران تایمر، از روش های دیگر مثل ترمینال یا هواپیمایی استفاده کنید. همچنین شروع فعالیت مجموعه از تاریخ 6 فروردین ماه 1401 بصورت نیمه فعال است.

ساعت مچی